DAX, S&P500

DAX, S&P500

przez -
0 973
Udostępnij na:

DAX osiągnął wszystkie wspomniane wcześniej cele, obecny cel to 7000 jednak pozostaję poza rynkiem, za wyjątkiem małej pozycji krótkiej, która została założona na kilkanaście sekund przed zamknięciem handlu. Strategia trochę ryzykowna, jednak uważam, że powinniśmy zobaczyć jakąś większą korektę spadkową. Ciekawa sytuacja miała miejsce po godzinie 15:30.. gdy kontrakty na S&P500 i FTSE100 były masowo kupowane i dało się zaobserwować wyraźne wzrosty na tych instrumentach, w Niemczech panował spokój. Jest to bardzo interesujące zachowanie, które w mojej ocenie może spowodować niebawem rychłe zejście w okolice 6600-6550 w kolejnych dniach.

Jutrzejsza sesja na S&P500 może przynieść ostatni atak na poziom 1393, z którego powinna nastąpić średnio głęboka korekta podyktowana umacniającym się jenem do euro. Wyższe szczyty w USA i niższe dołki na parze EUR/JPY w przypadku pogłębiających się spadków na tej parze, a wszystko wskazuje na kontynuację zejść, powinny zepchnąć S&P500 o około 20 punktów niżej.

Sytuacja jest lekko niepewna, dlatego nie będę zwiększać pozycji krótkich. Pozycje długie w tym momencie są również niebezpieczne.

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o