S&P 500 popyt odpuszcza ?

S&P 500 popyt odpuszcza ?

przez -
2 1187
Udostępnij na:

Wydaje się, iż dzisiejsza bądź jutrzejsza sesja powinna przynieść rozstrzygnięcie co do momentu pojawienia się korekty. Mimo wczorajszych dobrych wyników Google, rynek nie reaguje dzisiaj euforycznie i nie obserwujemy zdecydowanych wzrostów. Popyt wydaje się być zmęczony toteż dzisiejsze popołudniowe pompowanie jest już bardzo znikome. Czy dobre wyniki Apple mogą przyczynić się do większego ruchu w górę ? Podobnie jak w „graniu na Google” może wystąpić euforyczny jednorazowy wyskok, a następnie powolne osuwanie się indeksów.

Przy tak niewielkiej zmienności trudno doszukać się jakiejś ciekawej formacji technicznej, która wspomogłaby podjęcie odpowiedniej decyzji. Ostatnia formacja klina zniżkującego na wykresie 30 min zapowiadała wzrosty i tak też się stało. W chwili obecnej można pokusić się o taką interpretację wykresu 30 min.

sp50030min S&P 500 popyt odpuszcza ?

Jednorazowy wyskok – oznaczony zielony kółkiem – i powrót do kanału może sugerować, iż w najbliższych godzinach handel osunie się do dolnego ograniczenia kanału. Gdyby doszło do wybicia dołem z kanału, potwierdzeniem kontynuacji ruchu w dół byłoby zamknięcie się świecy godzinowej poniżej 1475, w takim przypadku oczekiwałbym ataku na poziom wsparcia 1461. Obecnie większą uwagę należałoby skupić na wsparciach, aniżeli na oporach. Istotnymi wsparciami na dzień dzisiejszy są poziomy: 1484-82, 1477-1474, 1465-60.

EDIT 22:00

Wszystkie oczy zwrócone na APPLE !

2
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Mlody

1500 przebite czy ten poziom ma jakieś znaczenie techniczne? Często poziomy okrągłe są odtrąbiane przez pismaków, a zakładając że szczególnie w USA gdzie przeważająca część handlu to algorytmy okrągłe poziomy chyba nie mają takie psychologicznego znaczenia.