S&P 500 i DAX – po sesji

S&P 500 i DAX – po sesji

przez -
0 757
Udostępnij na:

Generalnie sesja bez rewelacji, niemalże identyczna do wczorajszej. Wspomniane wcześniej poziomy nadal aktualne. Dzisiaj kolejna porcja dobrych danych z amerykańskiej gospodarki, niestety już bez euforycznej reakcji rynkowej. Większość tych pozytywnych czynników za pewne jest już w cenie, toteż rynek powinien reagować bardziej gwałtowne na niepokojące sygnały. Jutro pierwsza próba w postaci bezrobotnych. Tydzień temu nie pomogli podaży.

Dzisiejsze sesja zarówno w Niemczech jak i USA pokazują, iż należałoby się spodziewać ruchu w górę w dniu jutrzejszym i w dalszej części realizacji scenariusza z 12 marca. Niemniej jednak ostatnie sesje wskazują, iż mamy do czynienia ze szczytem.

Natomiast z drugiej strony… na rynkach nie pojawił się żaden układ techniczny, który zapowiadałby zmianę trendu, czy chociaż chwilową korektę. Nawet opierając decyzję na podstawie przejść świec przez średnie kroczące, trudno dostrzec jakikolwiek element faworyzujący podaż. Do jednego z pierwszych takich elementów zaliczam zamknięcie dzienne poniżej 10 SMA.

sp5001 S&P 500 i DAX   po sesji

Sygnałem do zajęcia pozycji krótkich na DAX w kolejnych dniach będzie dla mnie zejście poniżej poziomu 7940 – licząc od dnia jutrzejszego.

dax2 S&P 500 i DAX   po sesji

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o