Wakacje…

Wakacje…

przez -
0 1690
Udostępnij na:

W związku z nieoczekiwanym wyjazdem, większą notkę umieszczę w dniu jutrzejszym.

Kontrakt na WIG20 w dniu wczorajszym przełamał dość isotną barierę, ale popytowi udało się wybronić istotną strefę wsparć.
Zamknięcie wypadło jedynie punkt powyżej 2152 – dolne ograniczenie strefy wsparć – czyli najbardziej nielubiany przeze mnie scenariusz.

Z technicznego punktu widzenia, nie ma żadnych przesłanek by kontrakt FW20U13 mógł wyprowadzić jakiś większy ruch wzrostowy, jednak można przygotować się na taką ewentualność umieszczając zlecenie oczekujące w punkcie 2171. Jeżeli w dniu dzisiejszym dojdzie do zamknięcia poniżej 2152, będzie to wyraźny sygnał, iż w najbliższym czasie zobaczymy jakiś ciekawy ruch w dół. Być może będzie to jednorazowe tąpnięcię z szybkim „recovery”. Tudzież czarny Goldman zdecyduje się na przetrzymanie i psychiczne wymęczenie polskich Goldmanów w okolicach 2000 punktów.

Coraz ciekawiej na AUDUSD – Credit Agricole zajął dlugą pozycję na tej parze walutowej za 5 mln dolarów. Cieszy mnie fakt, iż podobnie jak ja, chłopcy zdecydowali się na wejście przy 0.9160. Celują w okolice 0.95 ze stopem w 0.8950 i słusznie.

Moja długa od 0.9170 nadal utrzymana w grze.

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o