DAX Futures – podsumowanie dnia i prognoza na kolejną sesję

DAX Futures – podsumowanie dnia i prognoza na kolejną sesję

przez -
0 2349
Udostępnij na:

Za nami dość ciekawa sesja. Mimo, iż z początku spodziewałem się zwyżek to zasięg wzrostu lekko mnie zaskoczył. Po drugie dość ciekawy 20 punktowy zjazd w kilka sekund po zamknięciu handlu, spychający DAX Futures poniżej 12 100.

Szkoda, że nie udało się rynkowi zejść poniżej 12 040, ale co się wlecze to nie uciecze :-)

Jutro kolejna ciekawa sesja, która z pozoru może wydawać się kolejną sesją wzrostową patrząc chociażby na dzisiejszą świecę dzienną.

Wsparcia i opory DAX Futures na jutrzejszą sesję.
Opory: 12 141, 12 193, 12 278
Wsparcia: 11 971, 11 919, 11 834

Jak widać jutrzejszy opór intraday pokrywa się z oporem tygodniowym, więc można ponownie spodziewać się, iż poziom ten nie zostania z łatwością przełamany.

W dniu jutrzejszym S-ka dopiero od 12 056 z celem 11 971, a później się zobaczy… :-)
Teoretycznie można by było pokusić się o L-kę i celować na nowe historyczne szczyty w przypadku wyłamania 12 141, a wyjście powyżej 12 193 byłoby niemal pewne, iż zobaczymy historyczne poziomy – jednak w dniu jutrzejszym będę nadał polować na S-kę.

Można też spojrzeć trochę na Amerykanów, którym nie udało się utrzymać 50-SMA (max ceny) i tym samym ponownie bliskie okolice 2080 okazały się silną strefą zaporową. Jeżeli dojdzie do przełamania 50 SMA w dniu jutrzejszym powinniśmy również zobaczyć jakieś tąpnięcie u Niemców. Co raz częściej patrzą sobie wzajemnie na ręce, a jeżeli dołożymy do tego jutrzejsze dane makro, możemy zobaczyć mały roz***** :-) Nie zdziwiłbym się, gdyby dzisiejsze wzrosty zostały po prostu oddane bez walki.

sp500 DAX Futures   podsumowanie dnia i prognoza na kolejną sesję

W każdym bądź razie nie będę na siłę szukał jakiś szczególnych znaków na niebie, które sprawią, że na dzień dobry otworzę S-kę. Wyłamią opory – lecimy w górę. Wyłamią wsparcia – lecimy w dół.
No nic, czekamy do 9:00

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o