AUDUSD – potencjalna szansa na spory zarobek

AUDUSD – potencjalna szansa na spory zarobek

przez -
0 1778
Udostępnij na:

Obecnie warto skupić się na notowaniach australijskiej waluty w stosunku do amerykańskiego dolara.
O godzinie 6:30 poznaliśmy decyzję Australijczyków w sprawie stóp procentowych, która zgodnie z oczekiwaniami została niezmieniona.

Na kilka minut przed wystąpieniem, Aussie utrzymywał się w okolicach .9220 Niestety lub stety po kilku minutach rynek zdecydował się na zepchnięcie notowań o około 80 pipsów w dół, co było zrozumiałą reakcją na wypowiedź RBA. Chłopcy z Australii stwierdzili, iż AUDUSD nawet przy obecnych poziomach znajduje się dość wysoko…. Gdyby tego typu „Statement” zostałby przedstawiony przez Draghiego EURUSD zanurkowałby znacznie głębiej… co to może oznaczać dla notowań AUDUSD ?

Po pierwsze…

audusd AUDUSD   potencjalna szansa na spory zarobek

Wybicie w dół z formacji, którą można zaliczyć do trójkątów symetrycznych. Przy klasycznych założeniach AT zasięg wybicie z tej formacji winien sięgnąć poziomu 0.9045. Jaki wniosek z tego płynie ? Kurs sięgnął niemal celu i można byłoby zastanowić się nad wejściem w długą :) Myślę, że rynek do końca nie wziął do siebie słów bankierów centralnych toteż, potencjalnym wejście w długie w dniu jutrzejszym, tudzież dzisiaj w nocy byłby poziom 0.9170. Nie za bardzo uśmiecha mi się siedzieć do godzin pogańskich toteż zdecyduję się na zlecenie oczekujące. Wielkość pozycji odpowiednia tak by portfel wytrzymał potencjalne zejście poniżej 0.9045 :-) Piramidowanie od 0.9190

Pierwszy mój cel na AUDUSD to 0.9269 następny 0.9409 oraz następnie 0.9576 – extrema. Wyjście powyżej sugerowałoby zmianę trendu.

Moim zdaniem AUDUSD znajduje się w takim miejscu, z którego winna być przeprowadzona jakaś większa korekta ostatnich ruchów w dół. Poza tym na wykresie może formować się potencjalna formacja dna diamentu.

Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o