Merlin Group S.A.

Merlin Group S.A.

przez -
22 3333
Udostępnij na:

Informuję, że osoby które czują się pokrzywdzone w związku z zakupem akcji spółki Merlin Group S.A. oraz nagłym spadkiem ich wartości mogą skontaktować się z Kancelarią Prawną, która analizuje ten przypadek.

Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe Kancelarii Prawnej i osoby, do której można się zgłaszać:

Adwokat Marek Tokarczyk
Kancelaria Tokarczyk i Partnerzy
mail: mt@tokarczykipartnerzy.pl

www.tokarczykipartnerzy.pl

najnowszy najstarszy
Powiadom o
Rafal Zaorski

Ja sie oficjalnie zgłaszam Rafal Zaorski. Nakupowalem tego na dlugi termin nie sprzedałem ani 1szt i z miła checia dowiem sie kto to kupował powyzej 0.50gr i zgasił na 2pln KNF ma tama mozliwosc i z miła checia dostane odszkodowanie. Spekulant od jakiej kwoty liczycie odszkodowanie od 1 pln czy 2 pln .. niech wyciągną z GPW kto to kupował i sprzedawal Szczegolnie na 2 pln. Komentowałem w prasie ze pakuje sie w to na dlugi termin jesli nie wypali i tak bede najbardziej poszkodowanym wiec jesli uda wam sie cos odzyskać albo wyjasnic naturę tych wzrostów wielki plus ..… Czytaj więcej »

dik

he he bardzo śmieszne!

Maniek

Nic specjalnego, ile takich akcji pod koniec roku; ursus, krezus… po 100% robili

Janusz

Czy można też się zgłaszać ze spadkami na GetBack?

Robert

A czy to nie jest tak, że to Rafał Zaorski stoi za tymi wzrostami i on jednocześnie jest najbardziej poszkodowany? Bo podobno wciąż trzyma akcje Merlina.

sławek

skoro stoi za tymi wzrostami to znaczy ze swiadomie wplywal na kurs … i nie mozna mowic ze ktos inny jest tutaj winny jego porazki. skoro inwestuje na dlugi termin to moze ten termin jest jeszcze przed nami.

Patrycjusz

szkoda ze emitent dalej milczy, wyglada na to jakby takie schematy pump and dump byly na newconneccie normalne i nikt sie tym nie przejmuje.

Wojciech

Pump and Dump na NYSE i NASDAQ to codzienność i nikt z tego nie robi problemu. każdy trader wie o co chodzi i jak z taką spółką postępować.