Kompromitacja polskiego tradingu

Kompromitacja polskiego tradingu

przez -
26 7915
Udostępnij na:

Nie wiem co napisać. Nie wiem, czy jest w ogóle sens cokolwiek pisać. 21-22 marca 2019 roku to całkowity upadek tradingu w Polsce. Straciłem jakąkolwiek wiarę na poprawę świadomości inwestycyjnej/tradingowej w Polsce.

Akcje, Futures, Forex, CFD przyciągają debili i debile decydują o tym, co jest i nie jest passé.

parkiet Kompromitacja polskiego tradingu

produkt Kompromitacja polskiego tradingu

To teraz patrzcie debile:

fundy Kompromitacja polskiego tradingu

Akcji i ETF na cały świat nie wymyślono w 2018. Wręcz przeciwnie, w ubiegłym roku ucięto dostęp do większości amerykańskich ETF nieposiadających tzw. dokumentów KID w języku ojczystym państwa członkowskiego UE. Przed 2018 r. dostęp do akcji i ETF na cały świat dla obywateli Polski był niezmiennie łatwiejszy i szybszy niż zakup biletu PKP w Warszawie Centralnej.

W Polsce produktem roku od 2017 r. niezmiennie jest cotrt.com. Nie ma lepszego, uświadomcie to sobie.

Trading w Polsce to marketing. Trading w Polsce promowany jest przez marketingowców i sprzedawców niemających zielonego pojęcia o tradingu, spekulacji, czy inwestycjach. Gdyby te osoby były tak dobre w tradingu jak w marketingu, w Polsce byłoby znacznie lepiej pod tym względem.

Jak już ktoś jest marketingowcem to niech promuje to co polskie.

Wy marketingowcy jesteście jedynie lokalnymi guru, ale w moich oczach, oczach Europy, oczach całego świata jesteście najzwyklejszymi frajerami. To dzięki wam serwisy na świecie nie piszą o polskim rynku kapitałowym. To dzięki wam mamy reputację złodziei. Dlaczego? Bo promujecie gówno.

Porównajcie sobie traderów z Zachodu chociażby na systemtrader.pl. Sposób w jaki się wypowiadają, tematy jakie poruszają są całkowicie obce dla tego, co jest promowane w Polsce. Posłuchajcie. Docenicie jakość.

26
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
14 Comment threads
12 Thread replies
11 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Seba

Fang 2579 co raz bliżej, ciekawie się robi

Trans

A co to za poziom? Nic waznego.

Deser

Speku, Kociołku jakie poziomy na DAXie na ten tydzień?

Andrzej

XTB padł przynajmniej na tą chwilę.

Mercedes

W punkt napisane.Kompromitcja i królowanie badziewiarstwa.

Michal

Ostatnio nawet Temetowi udało się zrobić wywiad autorem cotrt.com

marketing dźwignią handlu

Najlepszym przykładem marketingowca jest pan Czapeczka, naganiacz na CDR po 125 zł, Merlina po 2 zł, wydawca dwóch nakładów książek, promotor brokerów, który sobie przypomniał, że KNF nałożyła na brokera karę we wrześniu 2018, gdy jest dzisiaj marzec 2019 ale kasa z banerów leciała :))

krzysztof

po co sobie zawravac glowe takimi rzeczami jak nagroda za strate 5,5 % z daleko mi to smierdzi …… ale kowalski nie majacy pojecia przyjmie to jako norme …. o zgrozo PPK i banda cwaniakow ! no to niezle sie zapowiada .

Wojciech

Trzymanie jednostek funduszy nie nazwał bym tradingiem….

Wiarus

Śmiech na sali z tymi nagrodami. Chyba nigdy w Polsce nie było tak chamskiego marketingu. Nie znam tej całej szajki, ale widziałem wczoraj jak każdy każdemu właził sobie w tyłek. Krakowskie wydarzenie to obraz nędzy i rozpaczy polskiego rynku kapitałowego. Niektórzy zrobią wszystko żeby się znaleźć i brylować przed kamerami.

Paweł Świtalski

Nie wiem skąd Kraków jest stolicą polskich finansów? Od tego dymu Wawa – marketingowy ośrodek finansowy zrobił im wodę z mózgu. Dla mnie Wielkopolska od zawsze realnie patrzy na świat i tu jest centrum prawdziwych finansów. Krakowskie pokazy pozostawmy leszczom.

trader

Na takich imprezach najbardziej uwielbiam moment, kiedy jury składające się z 6 domów maklerskich wybiera polski dom maklerski roku spośród 6 kandydatów. Jestem oczarowany wielkim gronem ekspertów. Niestety ja prosty człowiek jeszcze się nie dowiedziałem, jakie to dokonania uczyniły z tych ludzi „ekspertów”. Polskie „fundusze” są tak śmieszne, że nawet nie warto komentować ich opłaty za zarządznie. Bo gdyby brali tylko opłatę za wyniki to biedacy by z głodu umarli. Polskie domy maklerskie razem z GPW są tak żałosne, że nawet nie znajdziesz u nich zleceń powiązanych OCO (czyli nie da się założyć normalnego StopLoss albo TakeProfit). Biorą prowizję 0,38%… Czytaj więcej »

Orno

Omijam takie imprezy szerokim łukiem. Szwagry z Krakowa zaciągnęły muł z dna Wisły, ładnie opakowali i wyszli z produktem w świat ograniczony z prawej strony Odrą, od północy morzem a południa górami.

tomasz tofil

Przepraszam bardzo, serio pieprznie trojke a pozniej recesja?

Kamil

W Polsce produktem roku od 2017 r. niezmiennie jest cotrt.com. Nie ma lepszego, uświadomcie to sobie.
Tak samo jak analitykiem roku czy blogiem roku jest niezmiennie spekulant. Koneksje i wzajemne klepanie się po plecach. A nagrody rozdane wygląda jakby można było sobie je kupić