Kontynuacja prestiżowego tygodnia

Kontynuacja prestiżowego tygodnia

przez -
7 1313
Udostępnij na:

Majówka w Polsce trwa w najlepsze i wielu polskich traderów zdaje się wykorzystywać dobrodziejstwo majowej aury do aktywnego wypoczynku. A uwierzcie, nie ma nic lepszego jak spotkać tradera na leśnym dukcie Borów Tucholskich, wypić zimne piwo w pobliskim pubie dla lokalsów za bagatela 3 złote i nie rozmawiać o tradingu. No nic… majówka majówką, a tymczasem na rynku E-mini S&P 500 Futures trwa kontynuacja prestiżowego tygodnia – Prestiż na S&P 500 i Mercedes na DAX

Dzisiejsza sesja i kolejne dwie będę bardzo istotne z perspektywy modelu trendowego i jego potencjalnej zmiany z wzrostowego na spadkowy. Oczywiście rozchodzi się o trend długoterminowy, a nie krótkoterminowe wzloty i upadki.

Jeżeli dojdzie do 3 zamknięć poniżej 200-SMA będzie to dla mnie oznaka zmiany trendu i wszelakie podejścia będę wykorzystywać do zajmowania pozycji krótkich na kontrakcie.

Intraday pozostaje bez zmian, czyli naruszenia strefy popytowo-podażowej będę nadal wykorzystywać do day tradingu. A handel w dniu dzisiejszym mógł być bardzo owocny w porównaniu do poprzednich sesji.

Amerykańskie retaile póki co niezdecydowani – nie wiedzą, co czynią :-)

Licho nie śpi i w dniu dzisiejszym giełdowe miśki póki co mają kontrolę nad perma-longami.

Prestiżowa spekulacja na VIX Futures bez zmian.

No to do 7 maja, jeszcze 3 dni majówki.


Handel na kontraktach terminowych i zlewarowanych CFD indeksowych jest nieodpowiedni dla osób bez racjonalnego zarządzania kapitałem i ryzykiem. Mogą wystąpić ponadprzeciętne straty.
Na zlewarowanych CFD rekomendowana wielkość pozycji: 0.1 lota na każde zdeponowane 10 000 zł.

Dodaj komentarz

7 komentarzy do "Kontynuacja prestiżowego tygodnia"

Powiadom o
Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 

Pivoty na dax dobra dusza poda?

wpDiscuz