Środek prestiżowego tygodnia

Środek prestiżowego tygodnia

przez -
4 1259
Udostępnij na:

Pierwsze dwie sesje obecnego tygodnia nie przyniosły niczego, coby mogło mnie jakoś szczególnie zaskoczyć. Hedgowanie portfeli akcyjnych trwa w najlepsze, a amerykański retail ładuje pozycje długie na potęgę. Szczyt obecnego trendu wzrostowego nadal jest budowany.

Także w ciągu kilku kolejnych sesji, szczyt na E-mini S&P 500 Futures winien być widoczny. Póki co pozycje krótkie pozostają bez zmian. Co prawda w takim przypadku krótkoterminowy stosunek ryzyka do zysku nie jest jakoś szczególnie atrakcyjny, ale są to pozycje na średni termin – kontrariańskie do tłumu i jego irracjonalnego zachowania.

Jeżeli E-Mini S&P 500 Futures i koledzy z NASDAQ polecą jeszcze o 1% w górę przed potencjalnym ustanowieniem szczytu wtedy będę mógł się doczepić do timingu w powyższych spekulacjach.

Jeśli chodzi o DAX Futures to koncepcja krótkoterminowa przedstawia się jak poniżej

Z perspektywy strefy cen uśrednionych 50-SMA na interwale dziennym, póki co nie mam sygnału zakupowego. Handel odbywa się w strefie cen uśrednionych z delikatnymi naruszeniami w dół. Z racji tego, że DAX Futures nadal są pod 200-SMA, trend spadkowy nie jest zanegowany.

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Środek prestiżowego tygodnia"

Powiadom o
Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 

wczoraj short squeeze, dzisiaj wyjechali na sporym wolumenie up do gory, piekna historia szkoda ze my malutcy tego nigdy nie wiemy co zrobia.. ciekawy ranek nam sie szykuje

czekamy na powtórkę z lutego więc..

wpDiscuz