Środek prestiżowego tygodnia

Środek prestiżowego tygodnia

przez -
4 1510
Udostępnij na:

Pierwsze dwie sesje obecnego tygodnia nie przyniosły niczego, coby mogło mnie jakoś szczególnie zaskoczyć. Hedgowanie portfeli akcyjnych trwa w najlepsze, a amerykański retail ładuje pozycje długie na potęgę. Szczyt obecnego trendu wzrostowego nadal jest budowany.

nulong 7 Środek prestiżowego tygodnia

skew 9 Środek prestiżowego tygodnia

Także w ciągu kilku kolejnych sesji, szczyt na E-mini S&P 500 Futures winien być widoczny. Póki co pozycje krótkie pozostają bez zmian. Co prawda w takim przypadku krótkoterminowy stosunek ryzyka do zysku nie jest jakoś szczególnie atrakcyjny, ale są to pozycje na średni termin – kontrariańskie do tłumu i jego irracjonalnego zachowania.

pozycje Środek prestiżowego tygodnia

Jeżeli E-Mini S&P 500 Futures i koledzy z NASDAQ polecą jeszcze o 1% w górę przed potencjalnym ustanowieniem szczytu wtedy będę mógł się doczepić do timingu w powyższych spekulacjach.

Jeśli chodzi o DAX Futures to koncepcja krótkoterminowa przedstawia się jak poniżej

dax Środek prestiżowego tygodnia

Z perspektywy strefy cen uśrednionych 50-SMA na interwale dziennym, póki co nie mam sygnału zakupowego. Handel odbywa się w strefie cen uśrednionych z delikatnymi naruszeniami w dół. Z racji tego, że DAX Futures nadal są pod 200-SMA, trend spadkowy nie jest zanegowany.

dax sma d1 Środek prestiżowego tygodnia

4
Dodaj komentarz

Dodaj zdjęcia
 
 
 
 
 
Dodaj video
 
 
 
 
 
Dodaj inne pliki
 
 
 
 
 
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
olo

wczoraj short squeeze, dzisiaj wyjechali na sporym wolumenie up do gory, piekna historia szkoda ze my malutcy tego nigdy nie wiemy co zrobia.. ciekawy ranek nam sie szykuje

kocioł z ziołami

czekamy na powtórkę z lutego więc..